Hakkımızda

HA-KAN Metal 1980'lerin başında kurulmuş ve başarılı geçen yıllarla beraber Avrupa'nın eşsiz tasarımlı mimari pirinç hırdavat ve aksesuar üreticisi olmuştur.

HA-KAN Metal ürünlerinin dağıtımını kendi markası olan "HANDLES" altında dünya çapında gerçekleştirmektedir ve müşteri satın alma tercihleri ve dış Pazar etkisiyle yüksek kalitede üretme odaklı olarak da her yıl 4 tane yeni tasarımla da ürün yelpazesini desteklemektedir.

Farklılaşma odaklı stratejiye bağlı olarak HA-KAN Metal ürün yelpazesini yüksek kalitede hammadde ve işçilikle desteklemektedir. Ne var ki; entegre üretim anlayışı ve uygulamalarıyla çoğu durumlarda en yüksek kalitedeki ürünleri en rekabetçi şartlarda sunabilmekteyiz.

Tüm ürünlerimiz ayrıcalıklı olarak tasarımla uyum halinde sıcak baskı ve eşsiz yüzey kaplamalıdır. Tüm kapı kollarımız 450.000 seferlik çalışma garantili olmakla beraber en çevre dostu olarak kabul edilen kendi öz-mal PVD-Kaplama teknolojimizle de ürünlerimize 20 yıla varan yüzey kaplama garantisi vermenin gururunu yaşıyoruz.

Toplam Kalite Yönetimi

Özellikle kalite,dayanıklılık ve eşsiz yüzey kaplamaları için güçlü üretim geliştirme yatırımları,dünya çapındaki partnerlerimiz arasında güvenilir ortaklık ilişkimizin kurulmasını sağlamıştır. HA-KAN Metal kendini "Toplam Kalite Yönetimi" doğrultusunda re-organize etmiş ve güvenilir partnerliğinin devamının temini için de 2004 yılında ISO:9001-2000 TUV-Sertifikasıyla taçlanmıştır.

|